Головне меню

Новини
Про ліцей
Наші вчителі
Наші досягнення
2017-2018
2018-2019
2019-2020
2020-2021
2021-2022
Увага! Конкурс
Освітній процес
Структура навчального року
2021-2022
Моніторинг якості освіти
2020-2021
Розклад дзвінків
Про уроки
Дистанційне навчання
Нормативна база
Розклад занять
School_Z
Під час воєнного стану
Зарахування учнів до ліцею
2021-2022
Нормативна база
Правила приймання
Документи
Мережа класів
2020-2021
2021-2022
Виховна робота
2017-2018
2018-2019
2019-2020
2020-2021
2021-2022
Майбутнім ліцеїстам
2018-2019
2019-2020
2020-2021
Сторінка психолога
Соціально-психологічна служба
Корекційно-розвивальна робота
Статті для учнів
Статті для вчителів
Статті для батьків
Безпека
Безпечний інтернет
STOPБулінг
Нормативна база. Булінг
БЖД
Нормативна база. БЖД
Прозорість та відкритість
Нормативна база
Матеріальна база
2021
Фінансування
Загальний фонд
2019-2020
2020-2021
2021-2022
Спеціальний фонд
2019-2020
2020-2021
2021-2022
Батьківський фонд
2019-2020
2020-2021
2021-2022
Кошторис
2021
Умови доступності закладу
Додаткові платні послуги
2019-2020
2021-2022
Звіт директора
2020-2021
Профорієнтація
2019-2020
2020-2021
2021-2022
Університети
ДПА
2017-2018
2018-2019
2019-2020
2020-2021
ЗНО
Корисні посилання
2020-2021
2021-2022
Вакансії
Контакти

Корисні посилання

   

АДМІНІСТРАЦІЯ 
   Закутна Ілона Олександрівна
директор, вчитель української мови та літератури вищої категорії,
учитель-методист, кандидат філологічних наук 
 
 
 Ганошенко Сергій Анатолійович
заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель хімії вищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти України 
 
 Бахтіна Маргарита Володимирівна
заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель художньої культури
вищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти України 
 
 Куртова Світлана Сергіївна
заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови
вищої категорії, старший вчитель
 
 
  Циценко Максим Андрійович
заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель фізики, спеціаліст
   
МО ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК 
 Холявко Валентина Григорівна
вчитель математики
вищої категорії, учитель-методист 
 
 
 Руднік Зінаїда Григорівна
вчитель математики
вищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти України
 
 Добровольська Ірина Володимирівна
керівник гуртка "Олімпіадна математика"
вища категорія, учитель-методист, кандидат фізико-математичних наук
 
   Крутікова Ірина Олександрівна
вчитель фізики вищої категорії, учитель-методист
 
 Федько Олексій Миколайович
вчитель інформатики
вищої категорії, старший вчитель
 
 Свінціцький Андрій Антонійович
вчитель інформатики
вищої категорії, старший вчитель
 
 
 Шугаєва Євгенія Дармівна
вчитель біології
вищої категорії, старший вчитель
 
 
 Пархоменко Олена Едуардівна
вчитель географії
вищої категорії, учитель-методист
 
 
 Мерзляков Сергій Валерійович
вчитель фізичного виховання, спеціаліст ІІ категорії
 
 
   
МО СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК 
 Тамченко Анна Сергіївна
вчитель історії
вищої категорії, старший вчитель
 
 
 Ткаченко Оксана Алімівна
вчитель української мови та літератури
вищої категорії, учитель-методист
 
 
 Приходько Світлана Анатоліївна
вчитель української мови та літератури
вищої категорії, учитель-методист
 
 
 Киркач Катерина Олександрівна
практичний психолог, спеціаліст