Головне меню

Новини
Про ліцей
Історія ліцею
Наші вчителі
Наші досягнення
2017-2018
2018-2019
2019-2020
Навчальна робота
Структура навчального року
2018-2019
2019-2020
Розклад дзвінків
Про уроки
Мережа класів
2017-2018
2018-2019
2019-2020
Виховна робота
2017-2018
2018-2019
2019-2020
Майбутнім ліцеїстам
2017-2018
2018-2019
2019-2020
Сторінка психолога
Соціально-психологічна служба
Корекційно-розвивальна робота
Статті для учнів
Статті для вчителів
Статті для батьків
STOPБулінг
Безпечний інтернет
Прозорість та відкритість
Нормативна база
Фінансування
Загальний фонд
2017-2018
2018-2019
2019-2020
Спеціальний фонд
2017-2018
2018-2019
2019-2020
Батьківський фонд
2017-2018
2018-2019
2019-2020
Матеріальна база
2017-2018
2018-2019
2019-2020
Додаткові платні послуги
2017-2018
2018-2019
2019-2020
Звіт директора
2016-2017
2017-2018
2018-2019
Профорієнтація
ДПА
2017-2018
2018-2019
ЗНО
Корисні посилання
2017-2018
2018-2019
2019-2020
Вакансії
Контакти

Авторизація

Запам'ятати мене

Корисні посилання

АДМІНІСТРАЦІЯ 
   Закутна Ілона Олександрівна
директор, вчитель української мови та літератури вищої категорії,
вчитель-методист, кандидат філологічних наук 
 
 
 Ганошенко Сергій Анатолійович
заступник директора з освітнього процесу, вчитель хімії вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України 
 
 Бахтіна Маргарита Володимирівна
заступник директора з освітнього процесу, вчитель художньої культури
вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України 
 
 Куртова Світлана Сергіївна
заступник директора з освітнього процесу, вчитель англійської мови
вищої категорії, старший вчитель
 
 
 Федько Олексій Миколайович
заступник директора з освітнього процесу, вчитель інформатики
вищої категорії, старший вчитель
 
 
   
МО ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК 
 Холявко Валентина Григорівна
вчитель математики
вищої категорії, вчитель-методист 
 
 
 Руднік Зінаїда Григорівна
вчитель математики
вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України
 
 Добровольська Ірина Володимирівна
керівник гуртка "Олімпіадна математика"
вища категорія, вчитель-методист, кандидат фізико-математичних наук
 
 Піморенко Анастасія Олександрівна
вчитель математики,
спеціаліст
 
 Крутікова Ірина Олександрівна
вчитель фізики вищої категорії, вчитель-методист
 
   Циценко Максим Андрійович
вчитель фізики, спеціаліст
 
 
 
 Свінціцький Андрій Антонійович
вчитель інформатики
вищої категорії, старший вчитель
 
 
 Шугаєва Євгенія Дармівна
вчитель біології
вищої категорії, старший вчитель
 
 
 Пархоменко Олена Едуардівна
вчитель географії
вищої категорії, старший вчитель
 
 
 Мерзляков Сергій Валерійович
вчитель фізичного виховання спеціаліст
 
 
   
МО СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК 
 Тамченко Анна Сергіївна
вчитель історії
вищої категорії, старший вчитель
 
 
 Ткаченко Оксана Алімівна
вчитель української мови та літератури
вищої категорії, вчитель-методист
 
 
 Приходько Світлана Анатоліївна
вчитель української мови та літератури
вищої категорії, старший вчитель
 
 
 Киркач Катерина Олександрівна
практичний психолог, спеціаліст